Kitnet Chpda Dos Veadeiros
Kitnet Chpda Dos Veadeiros Alto Paraíso de Goiás appartement is gelegen op slechts 300 meter afstand van Anjos and Arcanjos waterfall en op alleen 1 km van de Catarata dos Couros.
Het Parque Nacional da Chapada dos Veadeiros ligt op circa 4 km van het appartement.
Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira Cordovil1,7 km
- Anjos and Arcanjos waterfall150 m
- Cachoeira dos Cristais1,5 km
- Centro Espirita Paulo de Tarso1,1 km
- Cachoeira Saltos do Rio Preto1,4 km
- Raizama waterfall1,4 km
- Dadirri Shamanic Instruments150 m
- Cachoeira da Muralha1,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement?
Gasten van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Anjos and Arcanjos waterfall, op wandelafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Nacional da Chapada dos Veadeiros (4 km) en de Catarata dos Couros (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement?
Het duurt 25 minuten lopen om van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement?
De prijs van het boeken van Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement is $62. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Kitnet Chpda Dos Veadeiros appartement verblijven.